Rozkaz L6/2013

Związek Harcerstwa Polskiego                                                         Trzebinia 20.06.2013r.

im. ks. hm Mariana Luzara

Rozkaz  L6/2013

Druhny i Druhowie!

Dobiega końca rok szkolny. Przed nami pracowity czas – Harcerska Akcja Letnia Czas kolonii zuchowych i obozów, podczas których posumujemy śródroczna pracę. Wspólnie przeżyte przygody i ciekawy program będą dla uczestników obozu ciekawą szkołą życia.

Życzę wszystkim udanej zabawy.

2.  Hufiec

2.1 Powołuję z dniem 14.06.2013r. Sztab zbiórki publicznej „ Pomoc ofiarom klęski żywiołowej  – gradobicie, które miało miejsce na terenie gminy Trzebinia 10 czerwca 2013r. W skład sztabu wchodzą:

– hm Elżbieta Nowakowska – szef sztabu

– hm Iwona Kucharska – członek

– hm Klaudia Ścigaj – członek

7. Mianowania instruktorów

7.1 Zamknięcie próby na stopień przewodniczki

7.1.1 Na wniosek Komisji Stopni Instruktorskich z dnia 07.06.2013 r. zamykam próbę, przyznaję stopień przewodniczki i dopuszczam do złożenia Zobowiązania Instruktorskiego następującym druhnom:

Urszula Pisarek

Aleksandra Hudzik