Jednostka organizacyjna

Hufiec Trzebinia jest jednostką przynależną do Chorągwi Krakowskiej Związku Harcerstwa Polskiego. Nasz obszar działania to gmina i miasto Trzebinia.

Siedziba hufca

Siedziba naszego hufca mieści się w Domu Harcerza przy ulicy Kościuszki 53 w Trzebini. Biuro znajduje się na pierwszym piętrze budynku a odwiedzać je można zwykle codziennie w godzinach 1600-1800. Godziny otwarcia czasem mogą ulec zmianie, dlatego najlepiej zawsze jest umówić się na spotkanie telefonicznie.

Jednostki

Konkretne miejsca naszego działania możesz znaleźć w zakładce Jednostki, gdzie wypisana jest lista jednostek działających w ramach
Hufca Trzebinia

Władze

Skład komendy naszego hufca oraz kontakt do nich znajdziesz w zakładce Władze.

Zespoły

Wszystkie zespoły instruktorskie działające w naszym hufcu odjajdziesz pod zakładką Zespoły

Bohater

Ksiądz harcmistrz Marian Luzar jest założycielem oraz bohaterem naszego hufca. O jego licznych dziełach i bogatej historii przeczytasz w zakładce Bohater.

Galeria

Zobacz harcerzy, zuchy i instruktorów w ich naturalnym środowisku, czyli podczas działania! Nasze zdjęcia odnajdziesz w zakładce Galeria.

Współzawodnictwo

W hufcu drużyny prowadzą ze sobą współzawodnictwo. Aby sprawdzić jak idzie twojej jednostce zajrzyj na stronę Współzawodnictwo.

Programy i projekty

Obecnie nasz hufiec realizuje projekt Małopolskich Świetlic Podwórkowych oraz jest benificjentem Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych. O realizacji tych przedsięwzięć możecie przeczytać klikając na ich logo.

Harcerska Akcja Letnia

Hufiec Trzebinia posiada bazę obozową w Wicu (woj. zachodniopomorskie, pow. sławieński) gdzie co roku organizowana jest Harcerska Akcja Letnia. O naszej bazie obozowej przeczytacie w zakładce Akcja Letnia.

Dane Kontaktowe

ZHP Komenda Hufca