Jednostka organizacyjna

Hufiec Trzebinia jest jednostką przynależną do Chorągwi Krakowskiej Związku Harcerstwa Polskiego. Nasz obszar działania to gmina i miasto Trzebinia.

Siedziba hufca

Siedziba naszego hufca mieści się w Domu Harcerza przy ulicy Kościuszki 53 w Trzebini. Biuro znajduje się na pierwszym piętrze budynku, a odwiedzać je można zwykle codziennie w godzinach 1600-1800. Godziny otwarcia czasem mogą ulec zmianie, dlatego najlepiej zawsze jest umówić się na spotkanie telefonicznie.

Jednostki

Konkretne miejsca naszego działania możesz znaleźć w zakładce JEDNOSTKI gdzie wypisana jest lista jednostek działających w ramach
Hufca Trzebinia.

Władze

Skład komendy naszego hufca oraz kontakt do nich znajdziesz w zakładce WŁADZE.

Zespoły

Wszystkie zespoły instruktorskie działające w naszym hufcu odjajdziesz pod zakładką ZESPOŁY 

Bohater

Ksiądz harcmistrz Marian Luzar jest założycielem oraz bohaterem naszego hufca. O jego licznych dziełach i bogatej historii przeczytasz w zakładce BOHATER.

Zobacz harcerzy, zuchy i instruktorów w ich naturalnym środowisku, czyli podczas działania! Nasze zdjęcia odnajdziesz w publicznym Sharepoincie naszego hufca

Współzawodnictwo

W hufcu drużyny prowadzą ze sobą współzawodnictwo. Aby sprawdzić jak idzie twojej jednostce zajrzyj na stronę WSPÓŁZAWODNICTWO.

Programy i projekty

Obecnie nasz hufiec realizuje projekt Małopolskich Świetlic Podwórkowych oraz jest benificjentem Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych. O realizacji tych przedsięwzięć możecie przeczytać klikając na ich logo.

Harcerska Akcja Letnia

Hufiec Trzebinia posiada bazę obozową w Wicu (woj. zachodniopomorskie, pow. sławieński) gdzie co roku organizowana jest Harcerska Akcja Letnia. O naszej bazie obozowej przeczytacie w zakładce Akcja Letnia.

Dane Kontaktowe

ZHP Komenda Hufca
im. ks. hm. Mariana Luzara
w Trzebini

ul. Kościuszki 53
tel. 516 736 957
e-mail: trzebinia@zhp.pl

Rachunek Bankowy

BNP Paribas
52 1600 1462 1882 8543 5000 0061

Social Media