Za nami uroczyste obchody 80 rocznicy śmierci ks. hm. Mariana Luzara patrona naszego Hufca i Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej pod hasłem „Powrót do gniazda”.

W ciągu trzech dni gościliśmy w Trzebini 1690 zuchów, harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników, instruktorów i seniorów. Serdeczne podziękowania składam wszystkim, którzy sprawili, że mogli oni poznać postać założyciela trzebińskiego harcerstwa „Czarnego Kruka” i przeżyć w naszym mieście harcerską przygodę.

Szczególne podziękowania za nieocenioną pomoc i współpracę kieruję do:

• władz Trzebini z Panem Burmistrzem Jarosławem Okoczukiem na czele i pracowników Urzędu Miasta,
  • Ks. Stanisława Bercala proboszcza parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła i Rady Parafialnej,
  • Stowarzyszenia „Luzarczycy”,
  • księdza Jerzego SDS proboszcza parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa i księdza Edwarda SDS przełożonego domu zakonnego,
  • Pana Adama Potockiego Dyrektora TCK i jego pracowników,
  • Dyrektora i pracowników TCA,
  • Dyrektorów szkół: Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini, SP nr 4, SP nr 6 i SP nr 8 w Trzebini, SP w Młoszowej i SP w Myślachowicach,
  • hm. Mariusza Siudka Komendanta Chorągwi Krakowskiej i Komendy Chorągwi
  • Komendy Hufca i Komisji Historycznej,
  • zespołu programowego zlotu z druhną Andzią na czele.

Bardzo dziękuję  również wszystkim zuchom, harcerzom, instruktorom, seniorom, sympatykom harcerstwa i mieszkańcom Trzebini, którzy przyjęli nasze zaproszenie i uczestniczyli w harcerskich uroczystościach.

Irena Piątek Komendantka Hufca ZHP Trzebinia

Dane Kontaktowe