Instruktorskie osiągnięcia – kwiecień 2023

Rozpoczynamy nowy cykl wpisów w którym chcemy przedstawiać działania naszych instruktorów! Oprócz tego, co robią nasze zuchy i harcerze, chcemy się chwalić rozwojem naszych instruktorów oraz kadry.
Od teraz, co miesiąc na naszym fanpage’u oraz stronie WWW będą pojawiać się posty z podsumowaniem miesiąca, w którym dowiecie się, kto zamknął jaką próbę, skończył kurs, w jakich warsztatach brał udział i wiele, wiele więcej!???????? Zachęcamy was do śledzenia, a już teraz możecie zobaczyć, co działo się w kwietniu!
  • pwd. Elżbieta Malikiewicz i pwd. Krzysztof Malikiewicz ukończyli szkolenie Lider+ Moduł II
  • phm. Aleksandra Szklarczyk i sam. Małgorzata Godyń ukończyły szkolenie Lider+ Moduł I
  • Sam. Emilia Jaromin, sam. Antonina Kołodziej i phm. Sylwia Kubicka wzięły udział w VII Pielgrzymce Harcerskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej
  • hm. Anna Więcław-Pilarczyk, pwd. Gabriela Kawala, hm. Barbara Kania, phm. Dorota Szklarczyk i pwd. Krzysztof Malikiewicz odbyli Szkolenie Hal dla komendantów i kwatermistrzów
  • pwd. Magdalena Gruszczyńska zamknęła pozytywnie próbę na stopień podharcmistrzyni – gratulacje!
  • hm. Anna Więcław-Pilarczyk wzięła udział szkoleniu Szerpów Nadziei – znajdźcie ją na zdjęciu!

Dane Kontaktowe

ZHP Komenda Hufca