Jednostki działające na terenie hufca

Gromady zuchowe

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 6 w Gaju

Drużynowy: pwd. Kacper Smółka HO

Dzień i godzina zbiórek: piątek 1800 – 1930

Kontakt: 724 553 862

E-mail: kacper.smolka@zhp.pl

Fanpage: fb.me/1GZKrasnale

Miejsce działania: SP nr 8 / Dom Harcerza w Trzebini

Drużynowa: pwd. Antonina Kołodziej HO

Dzień i godzina zbiórek: wtorek 1630 – 1815 

Kontakt: 508 663 940

E-mail: antonina.kolodziej@zhp.pl

Opiekun gromady: phm. Sylwia Kubicka

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 8 w Trzebini

Drużynowa: pwd. Emilia Jaromin HO

Dzień i godzina zbiórek: piątek, 1700 – 1830    

Kontakt: 793 356 529

E-mail: emilia.jaromin@zhp.net.pl

Fanpage:
fb.me/8GZLesneLudki

Miejsce działania: Dom Harcerza Chełmek, ul. Kochanowskiego 1a

Drużynowa:  pwd. Małgorzata Legut HO

Dzień i godzina zbiórek: wtorek, 1800 – 1930

Kontakt: 693 412 102

E-mail: malgorzata.legut@zhp.net.pl

Fanpage:
fb.me/1GZPrzyjacieleBajkowejAkademii

Opiekun gromady: phm. Dorota Szklarczyk (dorota.szklarczyk@zhp.net.pl)

Miejsce działania: Dom Harcerza Chełmek, ul. Kochanowskiego 1a

Drużynowa:  pwd. Anna Maca

Dzień i godzina zbiórek: czwartek, 1800 – 1930

Kontakt: 693 412 102

E-mail: anna.maca@zhp.net.pl

Fanpage:
fb.me/GZmaliodkrywcy

Opiekun gromady: phm. Dorota Szklarczyk (dorota.szklarczyk@zhp.net.pl)

Drużyny harcerskie

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 8 w Trzebini

Drużynowa: phm. Teresa Nowak-Gwiazdowska

Dzień i godzina zbiórek: środa 1700 – 1830

Kontakt: 600 400 147 

E-mail: teresa.nowak-gwiazdowska.zhp.pl

Fanpage: 

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 8 w Trzebini

Drużynowa: sam. Martyna Brzózka

Dzień i godzina zbiórek: czwartek, 1700 – 1830

Kontakt: 570 049 064

E-mail: martyna.brzozka@zhp.net.pl

 
Opiekun drużyny: phm. Gabriela Kawala (gabriela.kawala@zhp.net.pl)

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa w Myślachowicach

Drużynowa: dh Marcel Chrząścik

Dzień i godzina zbiórek: piątek, 1700 – 1830

Kontakt: 665 688 093

E-mail: marcel.chrzascik@zhp.net.pl

Fanpage: fb.me/7dhwataha

Miejsce działania: Dom Harcerza Chełmek, ul. Kochanowskiego 1a

Drużynowa: pwd. Marcelina Wilczak HO

Dzień i godzina zbiórek: sobota 1200 – 1330

Kontakt: 533 049 225 

E-mail: marcelina.wilczak@zhp.pl

Fanpage: https://www.facebook.com/1-DH-BÓR

Drużyny starszoharcerskie

Miejsce działania: SP nr 8 / Dom Harcerza w Trzebini

Drużynowa: hm. Anna Więcław-Pilarczyk

Dzień i godzina zbiórek: piątek 1715 – 1845

Kontakt: 600 423 230

E-mail: anna.wieclaw-pilarczyk@zhp.net.pl

Miejsce działania: Dom Harcerza Chełmek, ul. Kochanowskiego 1a

Drużynowa: pwd. Julia Dworniczek HO

Dzień i godzina zbiórek: sobota 1000 – 1200

Kontakt: 573 216 199

E-mail:  julia.dworniczek@zhp.net.pl

Fanpage: fb.me/OgnistePlomyki

Drużyny WĘDROWNICZE

Miejsce działania: budynek hufca Trzebinia, ul. Kościuszki 53

Drużynowy: pwd Kamil Spytkowski HO

Dzień i godzina zbiórek: co drugi tydzień w soboty, godzina ustalana we własnym gronie

Kontakt: 506 536 359

E-mail:  kamil.spytkowski@zhp.pl

Fanpage: fb.me/WedrownicyHufiecTrzebinia

Miejsce działania: Dom Harcerza w Chełmku

Drużynowa: phm. Aleksandra Szklarczyk

Dzień i godzina zbiórek: sobota, 1600 – 1730

Kontakt: 723 672 339

E-mail:  aleksandra.szklarczyk@zhp.pl

drużyny nieprzetartego szlaku

Miejsce działania: Warsztaty terapii zajęciowej w Trzebini

Drużynowa: pwd. Katarzyna Szarzyńska

Dzień i godzina zbiórek: piątek 900 – 1100

Kontakt: 501 899 927, 32 6121375  

E-mail: katarzyna.szarzynska@zhp.net.pl

kręgi

Przewodnicząca:

  • phm. Małgorzata Wąsek

Sekretarz:

  • phm. Wanda Bębenek

Kontakt:

Dane Kontaktowe

ZHP Komenda Hufca
im. ks. hm. Mariana Luzara
w Trzebini

ul. Kościuszki 53
tel. 516 736 957
e-mail: trzebinia@zhp.pl

Rachunek Bankowy

BNP Paribas
52 1600 1462 1882 8543 5000 0061

Social Media