Zrzutka na remont budynku hufca

⚜️ Pamiętacie naszą akcję, z którą ruszyliśmy w 2019 roku – #RazemNaNowo? Ponownie chcielibyśmy prosić Was o wsparcie!
Jak wiecie, nasz hufiec uległ wtedy zniszczeniu przez bojler, który spadł i zalał cały dolne piętro budynku. Niestety przez to kilka pomieszczeń jest wyłączonych z użytku i muszą zostać poddane gruntownemu remontowi.
Dom harcerza to miejsce wypełnione wspomnieniami, śpiewem i dźwiękiem gitar. Niestety koszt remontu nas przerósł, więc zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy. Dlatego zwracamy się do was o pomoc – jeżeli tylko możecie, wesprzyjcie nas dowolną kwotą – każda złotówka przybliży nas do celu! ☺️
A jeżeli chcecie dowiedzieć się trochę więcej co dokładnie się wydarzyło, odsyłamy was do przypiętego na naszym Fanpage’u filmu ⚜️
Wierzymy, że wspólnymi siłami pozwolimy zuchom i harcerzom na ponowne korzystanie z dolnych części budynku, żeby ściany hufca znowu otulał śmiech, śpiew i aby młodsze pokolenia również mogły tworzyć tam swoje wspomnienia! ????????
???? Link do zrzutki – https://zrzutka.pl/pufcgt

Dane Kontaktowe

ZHP Komenda Hufca
im. ks. hm. Mariana Luzara
w Trzebini

ul. Kościuszki 53
tel. 516 736 957
e-mail: trzebinia@zhp.pl

Rachunek Bankowy

BNP Paribas
52 1600 1462 1882 8543 5000 0061

Social Media